[ ˇ k menu ˇ ]


České a světové speciality ve stylové restauraci Labská Bašta, Ústí nad Labem – Střekov

Úvodní strana

Vítejte na webových stránkách restaurace Labská Bašta. Najdete nás v Ústí nad Labem na Střekovském nábřezí. Nabízíme příjemné posezení ve stylovém prostředí, včetně záhradní terasy s vyhlídkou na řeku Labe. Věříme, že si u nás pochutnáte na minutkových specialitách české a světové kuchyně. Více o naší restauraci se dočtete zde.

27. 12. 2016

Otevírací doba

Po vánočních svátcích máme opět otevřeno.Zavřeno bude opět ve dnech 31.12. - 2.1.V ostatních dnech  běžný provoz.

Hovězí bio steaky na Baště
22. 9. 2016

Hovězí bio steaky na Baště

Vážení hosté,pro zkvalitnění naší gastronomické nabídky Vám nově nabízíme  hovězí steaky z bio masa od regionálního dodavatele.

Naše  káva TIKTAK COFFEE
2. 2. 2016

Naše káva TIKTAK COFFEE

Ve spolupráci s naším dlouholetým obchodním partnerem a světovým lídrem na trhu espresso-káv společností Segafredo Zanetti jsme se rozhodli nabízet Vám  kávu TIKTAK.Jedná se o certifikovanou kávu ORGANICA. Káva Organica se díky vybrané směsi kávových zrn Arabica a Robusta a delšímu, inztenzivnějšímu pražení vyznačuje typicky italskou chutí, výrazným aroma a bohatou cremou.V naší nabídce naleznete i kvalitní čaje téže značky.

Pod značkou FAIRTRADE

Certifikát FAIRTRADE je jakostní značka, která garantuje dodržování závazných mezinárodních kritérií spravedlivého obchodu.Fairtrade podporuje drobné pěstitele kávy a zlepšuje jejich hodpodářskou a sociální situaci tím, že jim garantuje lepší obchodní podmínky.Ochutnávkou této skvělé kávy se budete i Vy podílet na zajištění lepší zdravotní péče, školného pro tyto farmáře a jejich rodiny.Kávová zrna  byla vypěstována na vybraných fairtradových plantážích kávy v Mexiku, Peru a Tanzanii.

Více akcí a novinek zde »

Hledáte místo pro Vaši svatební hostinu, nebo jinou společenskou akci? Nechte si ji připravit u nás! Nazdobíme salonek a připravíme slavnostní catering.


Navigace


biftek

marinovaná panenka

filátko z lososa

Kachní prsa

Spustit prohlídku restaurace

Virtuální prohlídka

Spustit prohlídku restaurace »


[ ^ k obsahu ^ ]

logo Labská Bašta

Kniha návštěv

Napište nám vzkaz, přání, stížnost nebo názor na naši restauraci.

Za Vaše názory předem děkujeme.


Team Labské Bašty

Jméno a příjmení:

Váš e-mail:

Zpráva: