České a světové speciality ve stylové restauraci Labská Bašta, Ústí nad Labem – Střekov

Akce a novinky

Hovězí bio steaky na Baště
22. 9. 2016

Hovězí bio steaky na Baště

Vážení hosté,pro zkvalitnění naší gastronomické nabídky Vám nově nabízíme  hovězí steaky z bio masa od regionálního dodavatele.

Naše  káva TIKTAK COFFEE
2. 2. 2016

Naše káva TIKTAK COFFEE

Ve spolupráci s naším dlouholetým obchodním partnerem a světovým lídrem na trhu espresso-káv společností Segafredo Zanetti jsme se rozhodli nabízet Vám  kávu TIKTAK.Jedná se o certifikovanou kávu ORGANICA. Káva Organica se díky vybrané směsi kávových zrn Arabica a Robusta a delšímu, inztenzivnějšímu pražení vyznačuje typicky italskou chutí, výrazným aroma a bohatou cremou.V naší nabídce naleznete i kvalitní čaje téže značky.

Pod značkou FAIRTRADE

Certifikát FAIRTRADE je jakostní značka, která garantuje dodržování závazných mezinárodních kritérií spravedlivého obchodu.Fairtrade podporuje drobné pěstitele kávy a zlepšuje jejich hodpodářskou a sociální situaci tím, že jim garantuje lepší obchodní podmínky.Ochutnávkou této skvělé kávy se budete i Vy podílet na zajištění lepší zdravotní péče, školného pro tyto farmáře a jejich rodiny.Kávová zrna  byla vypěstována na vybraných fairtradových plantážích kávy v Mexiku, Peru a Tanzanii.

Svatební hostina na Labské baště
2. 2. 2016

Svatební hostina na Labské baště

Vážení hosté, letní termíny se pomalu začínají plnit. Pokud plánujete svatbu, je nejvyšší čas zajistit si prostory naší restaurace pro Vaši svatební hostinu. K dispozici máme restauraci s vyhlídkovou terasou na Labe. Pro menší skupiny je tu salonek. Připravíme pro Vás svatební hostinu dle Vašich představ a přání. Návrh oslavy je možné poptat i nezávazně s přesnou cenovou kalkulací.

Dárkový poukaz
18. 11. 2015

Dárkový poukaz

Vážení hosté pokud nevíte co věnovat, naše restaurace nabízí dárkové poukazy v hodnotě 500,- Kč.Kupony jsou k dispozici u obsluhy.

Vánoční otevírací doba
8. 12. 2014

Vánoční otevírací doba

Restaurace bude uzavřena o vánočních svátcích ve dnech 24.12.,25.12.,26.12.a po té ještě od 31.12-2.1.2015.V ostatní dnech platí normální otevírací doba.

Nabídka specialit
23. 9. 2014

Nabídka specialit

Vážení hosté, v následujícím období Vám budeme opět nabízet nové pokrmy k vyzkoušení,abychom tak rozšířili naši nabídku.Pokrmy budeme nabízet formou karty specialit.Pokud  bude mít nějaká novinka  u Vás ohlas,zařadíme ji do stálého jídelního lístku.Aktuálně Vám nabízíme filátko ze pstruha duhového s bramborovo-dýňovým pyré a grilovaný vepřový kotlet s pečenými jablky.Přejeme Vám dobrou chuť.


Navigace


biftek

marinovaná panenka

filátko z lososa

Kachní prsa

Spustit prohlídku restaurace

Virtuální prohlídka

Spustit prohlídku restaurace »


[ ^ k obsahu ^ ]

logo Labská Bašta

Kniha návštěv

Napište nám vzkaz, přání, stížnost nebo názor na naši restauraci.

Za Vaše názory předem děkujeme.


Team Labské Bašty

Jméno a příjmení:

Váš e-mail:

Zpráva: